XPH4R714MC,L1XHQ
Numer produktu DigiKey
264-XPH4R714MCL1XHQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-XPH4R714MCL1XHQCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-XPH4R714MCL1XHQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XPH4R714MC,L1XHQ
Opis
MOSFET P-CH 40V 60A 8SOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 40 V 60A (Ta) 960mW (Ta), 132W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XPH4R714MC,L1XHQ Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
160 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
+10V, -20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5640 pF @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
960mW (Ta), 132W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
175°C
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4,7mOhm przy 30A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 1mA