TK5R1P08QM,RQ
Numer produktu DigiKey
264-TK5R1P08QMRQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TK5R1P08QMRQCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TK5R1P08QMRQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TK5R1P08QM,RQ
Opis
UMOS10 DPAK 80V 5.1MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 84A (Tc) 104W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TK5R1P08QM,RQ Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5,1mOhm przy 42A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 700µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
56 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3980 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
104W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V