TCR2EF15,LM(CT
Numer produktu DigiKey
TCR2EF15LM(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR2EF15LM(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR2EF15LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR2EF15,LM(CT
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 200MA SMV
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCR2EF15,LM(CT Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,39V przy 150mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V