CVJ10F30,LF
Numer produktu DigiKey
CVJ10F30LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CVJ10F30LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CVJ10F30LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CVJ10F30,LF
Opis
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 1A UFV
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 2 niezależny 30 V 1A Montaż powierzchniowy 6-SMD (5 Leads), Flat Leads
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CVJ10F30,LF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
570 mV @ 1 A
Producent
Toshiba Semiconductor and Storage
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 30 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Konfiguracja diody
2 niezależny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
6-SMD (5 Leads), Flat Leads
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
UFV
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
1A