UCC21750QDWRQ1
Numer produktu DigiKey
296-UCC21750QDWRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-UCC21750QDWRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-UCC21750QDWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UCC21750QDWRQ1
Opis
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10A Sterowniki bramek Sprzężenie pojemnościowe 5700Vrms 1 Kanał 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCC21750QDWRQ1 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy wyjściowy
10A
Prod.
Napięcie - wyjściowe zasilania
13V - 33V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
Technologia
Sprzężenie pojemnościowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - izolacji
5700Vrms
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
150V/ns