AIMZH120R020M1TXKSA1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 31
Arkusz danych
Kanał N 1200 V 100A (Tc) 429W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO247-4-11
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AIMZH120R020M1TXKSA1
Numer produktu DigiKey
448-AIMZH120R020M1TXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
AIMZH120R020M1TXKSA1
Opis
SIC_DISCRETE
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 100A (Tc) 429W (Tc) Otwór przelotowy
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
82 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (maks.)
+23V, -5V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2667 pF @ 800 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
429W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
18V, 20V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-4-11
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
25mOhm przy 43A, 20V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
5.1V @ 13.7mA