TPSM63608RDFR
Numer produktu DigiKey
296-TPSM63608RDFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPSM63608RDFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPSM63608RDFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSM63608RDFR
Opis
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1 - 20V 6A 3V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
TPSM63608RDFR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Sprawność
94,3%
Obudowa / skrzynia
Moduł 22-PowerBQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,30" x 0,26" x 0,16" (7,5mm x 6,5mm x 4,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V