TPSM63603SRDHR
Numer produktu DigiKey
296-TPSM63603SRDHRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPSM63603SRDHRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPSM63603SRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSM63603SRDHR
Opis
HIGH-DENSITY, 3-V TO 36-V INPUT,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1 - 16V 3A 3V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPSM63603SRDHR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Sprawność
94,1%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 30-PowerQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,24" x 0,16" x 0,07" (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V