TPS548A20RVET
Numer produktu DigiKey
296-43388-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-43388-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-43388-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS548A20RVET
Opis
IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,6V 1 Wyjście 15A 28-VFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS548A20RVET Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
5,5V
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
Możliwość wyboru
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
28-VQFN-CLIP (4,5x3,5)
Napięcie - wejściowe (min.)
1,5V