TPS548A20RVER
Numer produktu DigiKey
296-48750-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-48750-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-48750-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS548A20RVER
Opis
IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,6V 1 Wyjście 15A 28-VFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS548A20RVER Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
5,5V
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
Możliwość wyboru
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
28-VQFN-CLIP (4,5x3,5)
Napięcie - wejściowe (min.)
1,5V