TPL0401B-10DCKR
Numer produktu DigiKey
296-29677-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-29677-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-29677-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPL0401B-10DCKR
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs SC-70-6
Modele EDA/CAD
TPL0401B-10DCKR Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
22ppm/°C
Temperatura robocza
-40°C - 125°C