PHA225MLP3560QE4
Numer produktu DigiKey
399-PHA225MLP3560QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHA225MLP3560QE4
Opis
CAP ALUM HYB 560UF 10-30% 63V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 92mOhm 3000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHA225MLP3560QE4 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Silne drgania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
8.18 A @ 100 Hz
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
40.9 A @ 100 kHz
Pojemność
560 µF
Rozmiar / wymiar
0,717" x 1,366" (18,20mm x 34,70mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
-10%, +30%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
63 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
92mOhm