SN74LVC2G14DCKT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Texas Instruments
W magazynie: 11 272
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Texas Instruments
W magazynie: 50 615
Arkusz danych
Bezpośrednie
onsemi
Udoskonalony
Nexperia USA Inc.
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 524
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
Przemiennik IC 2 Kanał Przerzutnik Schmitta SC-70-6
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SN74LVC2G14DCKT
Numer produktu DigiKey
296-26619-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-26619-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-26619-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC2G14DCKT
Opis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G14DCKT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
10 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,3V - 1,4V
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,7V
4,7ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-6
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V