SN74LVC2G14DCK3
Numer produktu DigiKey
296-SN74LVC2G14DCK3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-SN74LVC2G14DCK3CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-SN74LVC2G14DCK3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC2G14DCK3
Opis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 2 Kanał Przerzutnik Schmitta SC-70-6
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G14DCK3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
10 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,3V - 1,4V
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,7V
Status części
Ostatnio kupiono
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4,7ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-6
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V