SN74LVC240APWR
Numer produktu DigiKey
296-8498-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-8498-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-8498-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC240APWR
Opis
IC BUFF 1.65V/3.6V 20-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bufor, z inwersją 2 Element 4 Bit na element 3-stanowy Output 20-TSSOP
Modele EDA/CAD
SN74LVC240APWR Modele
Kategoria
Typ wyjścia
3-stanowy
Producent
Texas Instruments
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
24mA, 24mA
Seria
Napięcie - zasilania
1,65V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ logiki
Bufor, z inwersją
Obudowa / skrzynia
20-TSSOP (szerokość 0,173", 4.40mm)