LCDA12C-8.TBT
Numer produktu DigiKey
LCDA12C-8.TBTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LCDA12C-8.TBTCT-ND - Taśma cięta (CT)
LCDA12C-8.TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCDA12C-8.TBT
Opis
TVS DIODE 12VWM 26.6VC 16SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26,6V Zacisk 20A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 16-SO
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
8pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
8
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26,6V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20A (8/20µs)