SN74LVC1G32DBVRG4 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SN74LVC1G32DBVRG4 |
Opis | IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Bramka OR IC 1 Kanał SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SN74LVC1G32DBVRG4 Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy wysoki, niski 32mA, 32mA |
Prod. | Poziom logiczny - niski 0,7V - 0,8V |
Seria | Poziom logiczny - wysoki 1,7V - 2V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL 4ns przy 5V, 50pF |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ logiki | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba obwodów 1 | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |
Liczba wejść 2 | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - zasilania 1,65V - 5,5V | Bazowy numer produktu |