SN74LVC1G32DBVR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 86 790
Arkusz danych
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 6 103
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
Bramka OR IC 1 Kanał SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SN74LVC1G32DBVR
Numer produktu DigiKey
296-9847-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-9847-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-9847-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC1G32DBVR
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał SOT-23-5
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DBVR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4ns przy 5V, 50pF
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ logiki
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Liczba wejść
2
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V