Produkt SN74LVC1G32DBVRG4 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Texas Instruments
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 86 790
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
onsemi
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
Bramka OR IC 1 Kanał SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SN74LVC1G32DBVRG4
Numer produktu DigiKey
296-35950-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-35950-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-35950-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC1G32DBVRG4
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał SOT-23-5
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DBVRG4 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
4ns przy 5V, 50pF
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V