LMR36503R5RPER
Numer produktu DigiKey
296-LMR36503R5RPERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-LMR36503R5RPERCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-LMR36503R5RPERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMR36503R5RPER
Opis
IC REG BUCK 5V 300MA 9VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 5V 1 Wyjście 300mA 9-PowerVFQFN
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
65V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
9-VQFN-HR (2x2)
Napięcie - wejściowe (min.)
3V