AVR-M2012C390KT6AB
Numer produktu DigiKey
445-2549-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2549-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2549-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVR-M2012C390KT6AB
Opis
VARISTOR 39V 100A 0805
Szczegółowy opis
39 V 100 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
AVR-M2012C390KT6AB Modele
Prąd - udarowy
100 A
Energia
0,3J
Pojemność przy częstotliwości
430 pF @ 1 kHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
28 V
Klasa
Motoryzacja
Napięcie warystora (min.)
35 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (maks.)
43 V