LMK6HA10000ADLER
Numer produktu DigiKey
296-LMK6HA10000ADLERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-LMK6HA10000ADLERCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-LMK6HA10000ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK6HA10000ADLER
Opis
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCSL Oscylator 2,5V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-VDFN
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
82mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-VDFN
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-VSON (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Wyjście
HCSL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
13mA