LMK6CE02500CDLFR
Numer produktu DigiKey
296-LMK6CE02500CDLFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-LMK6CE02500CDLFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-LMK6CE02500CDLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK6CE02500CDLFR
Opis
SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-VDFN
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
62mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VDFN
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VSON (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Wyjście
HVCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
56mA