LMK60E0-156257SIAR
Numer produktu DigiKey
LMK60E0-156257SIAR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LMK60E0-156257SIAR
Opis
SILIC OSC XO 156.2570MHZ LVPECL
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156.257 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie Moduł 6-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMK60E0-156257SIAR Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
208mA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-SMD
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-QFM (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
136mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 27 500 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
27 500W magazynie