LM76005RNPR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Texas Instruments
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Richtek USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 5A 30-WFQFN, podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LM76005RNPR
Numer produktu DigiKey
296-LM76005RNPRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-LM76005RNPRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-LM76005RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM76005RNPR
Opis
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LM76005RNPR Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
57V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 500kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
30-WQFN (6x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V