LM76002QRNPTQ1
Numer produktu DigiKey
296-51321-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-51321-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-51321-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM76002QRNPTQ1
Opis
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 2,5A 30-WFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM76002QRNPTQ1 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
57V
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
300kHz - 2,2MHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Klasa
Motoryzacja
Topologia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
30-WQFN (6x4)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V