LM76002EVM-500K
Numer produktu DigiKey
296-48011-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM76002EVM-500K
Opis
EVAL BOARD FOR LM76002
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
2,5A
Producent
Texas Instruments
Napięcie - wejściowe
3,5V - 60V
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
LM76002
Napięcie - wyjściowe
3,3V