LM5146-Q1-EVM12V
Numer produktu DigiKey
296-53098-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM5146-Q1-EVM12V
Opis
EVAL BOARD FOR LM5146Q1
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
8A
Producent
Texas Instruments
Napięcie - wejściowe
15V - 85V
Opakowanie
Skrzynka
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
400kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
LM5146-Q1
Napięcie - wyjściowe
12V