LM5145EVM-HD-20A
Numer produktu DigiKey
296-47139-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM5145EVM-HD-20A
Opis
EVAL BOARD FOR LM5145
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
20A
Producent
Texas Instruments
Napięcie - wejściowe
24V - 72V
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
220kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
LM5145
Napięcie - wyjściowe
5V