LM43603PWPT
Numer produktu DigiKey
296-37755-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-37755-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-37755-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM43603PWPT
Opis
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 3A 16-PowerTSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM43603PWPT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
28V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-HTSSOP
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V