LM43603PWPEVM
Numer produktu DigiKey
296-37858-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM43603PWPEVM
Opis
EVAL BOARD FOR LM43603
Prąd - wyjściowy
3A
Producent
Texas Instruments
Napięcie - wejściowe
3,5V - 36V
Seria
Topologia regulatora
Obniżająca
Opakowanie
Skrzynka
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Wykorzystywany układ scalony / część
LM43603
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
3,3V