LM43602QPWPRQ1
Numer produktu DigiKey
296-42119-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-42119-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-42119-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM43602QPWPRQ1
Opis
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 2A 16-PowerTSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM43602QPWPRQ1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
28V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Status części
Nie do nowych projektów
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Klasa
Motoryzacja
Topologia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-HTSSOP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V