LM43602PWPEVM
Numer produktu DigiKey
296-44307-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM43602PWPEVM
Opis
EVAL BOARD FOR LM43602
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
2A
Producent
Texas Instruments
Napięcie - wejściowe
3,5V - 36V
Seria
Topologia regulatora
Obniżająca
Opakowanie
Skrzynka
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Wykorzystywany układ scalony / część
LM43602
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
3,3V