LM4040QAIM3-2.5/NOPB
Numer produktu DigiKey
296-51277-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-51277-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-51277-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040QAIM3-2.5/NOPB
Opis
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040QAIM3-2.5/NOPB Modele
Kategoria
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
65 µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ odniesienia
Bocznik
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C