IDW75D65D1XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IDW75D65D1XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IDW75D65D1XKSA1
Opis
DIODE STD 650V 150A PGTO2473
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 650 V 150A Otwór przelotowy PG-TO247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IDW75D65D1XKSA1 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
108 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 µA @ 650 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
150A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.7 V @ 75 A