LM4040C10IDBZR
Numer produktu DigiKey
296-20882-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-20882-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-20882-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040C10IDBZR
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040C10IDBZR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Texas Instruments
Szum - od 10Hz do 10kHz
180µVrms
Prąd - katody
125 µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
10V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6 790
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
283W magazynie