B72500D0160H060
B72500D0160H060
Numer produktu DigiKey
495-B72500D0160H060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B72500D0160H060CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B72500D0160H060DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72500D0160H060
Opis
VARISTOR 65V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72500D0160H060 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (min.)
65 V
Pojemność przy częstotliwości
5 pF @ 1 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Maksymalne napięcie stałe
16 V