LM1085IT-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM1085IT-3.3/NOPB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM1085IT-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM1085IT-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
72dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
27V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,5V przy 3A