LM1117T-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM1117T-3.3/NOPB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM1117T-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM1117T-3.3/NOPB Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 mA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA