F28P559SJ9PZRQ1
Numer produktu DigiKey
296-F28P559SJ9PZRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-F28P559SJ9PZRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-F28P559SJ9PZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F28P559SJ9PZRQ1
Opis
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 1X
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Kategoria
Typ pamięci programów
FLASH
Prod.
Rozmiar RAM
133K x 8
Seria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,8V - 3,63V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Przetworniki danych
A/D 35x12b SAR;D/A 1x12b
Status części
Aktywny
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
C28x
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Klasa
Motoryzacja
Prędkość
150MHz