APXA100ARA330ME61G
Numer produktu DigiKey
565-APXA100ARA330ME61GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-APXA100ARA330ME61GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-APXA100ARA330ME61GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APXA100ARA330ME61G
Opis
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 15000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APXA100ARA330ME61G Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
15000h przy 105°C
Producent
Chemi-Con
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
63.5 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.27 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm