F28P550SG8PZR
Numer produktu DigiKey
296-F28P550SG8PZRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F28P550SG8PZR
Opis
C2000 32-BIT MCU WITH 150MHZ 512
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
C28x null Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
133K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,8V - 3,63V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 35x12b SAR;D/A 1x12b
Procesor rdzenia
C28x
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
150MHz