IPT020N13NM6ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPT020N13NM6ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPT020N13NM6ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPT020N13NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPT020N13NM6ATMA1
Opis
TRENCH >=100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 135 V 29A (Ta), 297A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-1
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,95mOhm przy 142A, 15V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 275µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
207 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
14000 pF @ 68 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
135 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 15V