EXR450TN
Numer produktu DigiKey
EXR450TN-ND
Producent
Numer produktu producenta
EXR450TN
Opis
RF ANT 460MHZ WHIP TILT TNC MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
460MHz Bat, przechylony Anteny RF 450MHz - 470MHz TNC męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Typ anteny
Bat, przechylony
Producent
TE Connectivity
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
1,5
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
50 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
TNC męskie
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
460MHz
Wysokość (maks.)
6,950" (176,53mm)
Zakres częstotliwości
450MHz - 470MHz