ANT-450-HSW-TNC
Numer produktu DigiKey
343-ANT-450-HSW-TNC-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-450-HSW-TNC
Opis
RF ANT 450MHZ WHIP TNC PLUG
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
418,5MHz, 458,75MHz LTE Bat, kąt prosty Anteny RF 410MHz - 427MHz, 450MHz - 467,5MHz 3,1dBi, 2,3dBi TNC męskie Mocowanie złącza
Modele EDA/CAD
ANT-450-HSW-TNC Modele
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
3,1dBi, 2,3dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
25 W
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Zakończenie
TNC męskie
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
418,5MHz, 458,75MHz
Wysokość (maks.)
7,940" (201,68mm)
Zakres częstotliwości
410MHz - 427MHz, 450MHz - 467,5MHz