CRG0603F4K7/10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 801 445
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 302 382
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 130
Nowy produkt
Ilustracja dla CRG0603F4K7/10 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0603F4K7/10
Numer produktu DigiKey
1111-CRG0603F4K7/10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603F4K7/10
Opis
CRG0603 1% 4K7 10K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0603F4K7/10 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)