FN3288-16-44-C35-R65
Numer produktu DigiKey
817-2761-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN3288-16-44-C35-R65
Opis
LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Trzy fazy (delta) Filtr linii EMC/EMI 16 A 530V, 305V~ Prąd stały - 60Hz Dwa stopnie Kostka zaciskowa
Kategoria
Napięcie - zmienne znamionowe (międzyfazowe)
530 V
Prąd
16 A
Seria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 60Hz
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemienniki, systemy napędowe
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Konfiguracja
Dwa stopnie
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - zmienne znamionowe
530V, 305V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zmienne znamionowe (faza-zero/uziemienie)
305 V