FN3288-10-44-C34-R65 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Schaffner
W magazynie: 1
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Schaffner
W magazynie: 8
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Trzy fazy (delta) Filtr linii EMC/EMI 10 A 530V, 305V ~ Prąd stały - 60Hz Dwa stopnie Kostka zaciskowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FN3288-10-44-C34-R65
Numer produktu DigiKey
817-2759-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN3288-10-44-C34-R65
Opis
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zmienne znamionowe (międzyfazowe)
530 V
Producent
Prąd
10 A
Seria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 60Hz
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemienniki, systemy napędowe
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Konfiguracja
Dwa stopnie
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - zmienne znamionowe
530V, 305V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zmienne znamionowe (faza-zero/uziemienie)
305 V