FN2090-20-06
Numer produktu DigiKey
817-1334-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN2090-20-06
Opis
LINE FILTER 110V/250VAC 20A CHAS
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 20 A 110V, 250V~ Prąd stały - 400Hz Dwa stopnie Szybkozłącze
Modele EDA/CAD
FN2090-20-06 Modele
Kategoria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 400Hz
Temperatura robocza
-20°C - 100°C
Styl zakończenia
Szybkozłącze
Indukcyjność
2,7mH
Napięcie - zmienne znamionowe
110V, 250V
Bazowy numer produktu
Prąd
20 A