FN2090-16-06
Numer produktu DigiKey
817-1333-ND
Producent
Numer produktu producenta
FN2090-16-06
Opis
LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 16 A 110V, 250V~ Prąd stały - 400Hz Dwa stopnie Szybkozłącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FN2090-16-06 Modele
Kategoria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 400Hz
Producent
TE Connectivity Schaffner
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, ENEC, UR
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-20°C - 100°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ filtra
Jedna faza
Styl zakończenia
Szybkozłącze
Konfiguracja
Dwa stopnie
Indukcyjność
4mH
Napięcie - zmienne znamionowe
110V, 250V
Bazowy numer produktu
Prąd
16 A